Lietošanas noteikumi

Šīs mājaslapas lietošanas noteikumi (turpmāk – Lietošanas noteikumi), ir piemēroti mājaslapai www.scandihouse.lv.

Mājaslapu administrē un pārvalda SIA Scandihouse, reģ. nr. 44103121493, Valmieras nov., Brenguļu pag., Brenguļi, “Sadzīves centrs” – 1, LV-4245 (turpmāk – ”Scandihouse” un/vai ”mēs”).

Apmeklējot Scandihouse mājaslapu vai izmantojot tajā norādīto informāciju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat ievērot zemāk esošos Lietošanas noteikumus.

1. Mājaslapas izmantošanas nosacījumi

1.1. Scandihouse mājaslapā sniegtās informācijas mērķis ir informēt tās apmeklētāju par Scandihouse piedāvātajiem pakalpojumiem un to lietošanas noteikumiem.
1.2. Mājaslapā ietvertajai informācijai, neatkarīgi no tās satura un formas, ir tikai informatīvs mērķis.
1.3. Mājaslapā ievietotā informācija ir iegūta no uzticamiem un pārbaudītiem avotiem, taču tas nenoliedz iespēju katram mājaslapas apmeklētājam patstāvīgi izvērtēt mājaslapas informācijas patiesumu. Informācija jebkurā brīdī var tikt mainīta vai dzēsta.
1.4. Mājaslapas apmeklētāji personīgi, pēc savām vajadzībām un ieskatiem var izlemt par piedāvāto pakalpojumu un piedāvājumu nepieciešamību.
1.5. Mājaslapas pārvaldnieks nav atbildīgs par jebkādiem izdevumiem, bojājumiem vai zaudējumu, kas radušies brīdī, kad tiek izmantota Scandihouse mājaslapa, ieskaitot, ja mājaslapas pārvaldnieks ir zinājis par iespējamiem trūkumiem.
1.6. Mājaslapas pārvaldnieks ir atbildīgs par to, lai nepieļautu datorvīrusu un citu trešās personas vietņu izplatību mājaslapā.

2. Autortiesības

2.1. Mājaslapas pārvaldnieks patur īpašumtiesības, autortiesības un visas pārējās tiesības uz šo mājaslapu.
2.2. Mājaslapas satura pilnīga vai daļēja pārpublicēšana, kopēšana, nodošana vai glabāšana ir aizliegta, ja vien tam nav devis piekrišanu mājaslapas pārvaldnieks.
2.3. Mājaslapas saturu ir atļauts citēt saskaņā ar autortiesību regulējošiem tiesību aktiem. Citēšanas gadījumā nepieciešams norādīt informācijas ieguves avotu un atsauci uz to.
2.4. Aizliegts pārpublicēt, kopēt vai izplatīt šajā mājaslapā ietvertās preču zīmes un/vai logotipus bez iepriekšējas preču zīmju vai logotipu īpašnieka atļaujas.

3. Sīkdatņu izmantošana
Mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ir mazas teksta datnes, kuras no interneta vietnes tiek saglabātas Jūsu datorā vai mobilajā tālrunī brīdī, kad Jūs apmeklējat Scandihouse mājaslapu. Sīkdatņu izmantošanas mērķis ir sekmēt mājaslapas lietošanu ikvienam tās apmeklētājam.
Sīkdatņu izmantošanu varat atspējot vai ierobežot, taču bez tām nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas mājaslapas sniegtās priekšrocības. No sīkdatnēm iegūtā informācija tiek izmantota statistikas nolūkos tikai apkopotā un anonīmā veidā.

Lai nodrošinātu Scandihouse mājaslapas ērtāku lietošanu, funkcionalitāti un ērtumu, mūsu mājaslapā www.scandihouse.lv var tikt uzstādītas šādas sīkdatnes:

  1. Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mājaslapas apmeklējumu statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu mājaslapas darbību un reklāmas pasākumus.
  2. Mērķētās reklāmu rīku sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu tās reklāmas, kas jums interesē visvairāk.
  3. Funkcionālās sīkdatnes. Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai Jūs ērti un parocīgi varētu pārvietoties uz jebkuru mājaslapas sadaļu, kā arī lietot tās funkcijas pilnvērtīgi.
  4. Trešo personu sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājaslapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga “patīk” un Youtube video. Daļa no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi Jūsu darbībām citās mājaslapās.

5. Privātuma politika
Mājaslapā iesniegtie personas dati atrodas drošībā un tiek glabāti tik ilgi, cik tas nepieciešams. Personas datu apstrāde parasti notiek atbilstoši spēkā esošajiem datu aizsardzības tiesību aktiem. Iesniedzot savus datus Scandihouse mājaslapā, Jūs piekrītat, ka esat iepazinies ar informāciju par personas datu aizsardzību.

6. Nobeigums
Tiklīdz esat nolēmis izmantot mājaslapā izvietoto saziņas formu vai esat nosūtījis e-pastu mājaslapas pārvaldniekam, informācijas nosūtītājs ir pilnībā atbildīgs par sniegtās informācijas patiesumu.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā, sazinieties ar mums telefoniski +371 26618621 vai rakstot e-pastā info@scandihouse.lv.