Dārza inventāra ražošana un uzstādīšana

Esi iegādājies māju, bet neesi padomājis par apkārt esošajām ēkām un interjera elementiem, kas papildinās to? Varbūt esi apsvēris ideju par esošās mājas pagalma labiekārtošanu? Nepieciešams dārza inventārs? Neuztraucies! Scandihouse ir padomājis par visu!

Akcija! Iegādājies Scandihouse koka moduļu vai paneļu māju un dāvanā saņemsi 15% atlaidi jebkuram dārza inventāra objektam!

Scandihouse dārza inventārs, to objektu un ēku izveide:

  • Nojumes (lapenes, dārza mājiņas)
  • Mazas garāžas
  • Terases
  • Terases krēslus un galdus
  • Laipas, tiltiņus, kāpnes

Izjūti koka praktiskumu un estētiskumu arī ikdienā
Varbūt jau sen esi ik dienas atgriezies pie domas, ka būtu nepieciešamas pārmaiņas ne tikai mēbeļu izkārtojumā un tapešu krāsā, bet varbūt ir pienācis laiks nomainīt vecās trepes pret jaunām trepēm? Virtuvē vienmēr ir nekārtība, nekam nav vietas un ikdienā nav vietas, kur pagatavot ēst un izbaudīt maltīti? Noderētu koka lete! Apnicis, ka nekad nevari būt vienatnē un jebkurš mājas iemītnieks var noklausīties sarunas? Kā būtu ar jaunām un kvalitatīvām ozolkoka durvīm? Tas viss un vēl citas idejas ir iespējams realizēt!  Pēc iepriekšēja pasūtījuma, piedāvājam izgatavot koka konstrukciju mēbeles un iekārtas Tava mājokļa labiekārtošanai – galdus, krēslus, skapīšus, plauktus, u.c. mēbeles.

Kvalitatīvs dārza inventārs Tavai atpūtai
Ikdienas straujajā ritmā ne vienmēr ir iespēja domāt par atpūtu, tāpēc tā var šķist tāla kā sapnis. Taču ar Scandhouse to ir iespējams pārvērst īstenībā! Varbūt Tavas mājas pagalmā ir dīķis, kurā jau sen vēlējies nopeldēties, taču tam pietrūkst laipiņa? Patīk brīvdienās grilēt gaļu un izbaudīt vakarus ģimenes un draugu kompānijā, bet nav iespējas to darīt tad, ja ārā līst lietus? Lapene izklausās lieliski, vai ne? Bet varbūt nogurums ir tik liels, ka karsta sauna un atpūta pilnīgā klusumā ir tas, kas nepieciešams? Profesionāli un kvalitatīvi dārza inventāra objekti, kas būs ne tikai praktiski, bet arī izdaiļos pagalmu!

Iespējams, ka ir kāda lieliska ideja savas vides labiekārtošanai, bet nezini, pie kā vērsties? Scandihouse ir īstā vieta, kur tā var tikt realizēta!

Piesakies konsultācijai šeit!