Koka karkasa moduļu mājas

Koka karkasa moduļu mājas – ātrākais un lētākais risinājums mājas iegādē!
Koka karkasa moduļu ēkas ir pieprasītas augstās energoefektivitātes un zemo izmaksu dēļ. To ražošanā izmantota īpaša tehnoloģija, kas dod iespēju māju salikt gatavu jau iepriekš un transportēt uz nepieciešamo vietu.
Moduļu mājas sastāv no moduļiem jeb gatavām konstrukcijām. Moduļu tehnoloģija ļauj brīvi variēt ar ēkas platību arī divos vai trijos stāvos.

Piemērota arī komplicētiem zemes gabaliem
Šāda veida māju uzstādīšana ir īpaši piemērota vietās, kur būvniecības procesu norise varētu būt apgrūtināta vai nav iespējama vispār. Pirms mājas būvniecības tiek pieaicināts ģeologs, kas novērtē zemes stāvokli un iesaka risinājumus veiksmīgu mājas pamatu sagatavošanai.

Gatava dzīvošanai jau dažu nedēļu laikā
Moduļu mājas īpašā ražošanas tehnoloģija sniedz iespēju māju uzbūvēt 2 – 6 nedēļu laikā! Moduļu mājas būvniecībā izmantoti kvalitatīvi un sertificēti kokšķiedras materiāli. Labākai mājas izturībai un ilgmūžīgumam izmantojam augstākās kvalitātes skrūves nevis naglas.

Ietaupi laiku un līdzekļus vienlaicīgi
Koka karkasa moduļu mājas izmaksas ar pilnu apdari un iekļautām visām komunikāciju izbūves, kā arī celtniecības izmaksām, ir par 10% līdz 15% zemākas nekā mājai, kas būvēta no betona blokiem, un par 30% līdz 40% zemākas nekā mājai, kas būvēta no ķieģeļiem.

Kāpēc izvēlēties koka karkasa moduļu mājas?

1. Ātra un ērta mājas uzstādīšana
Moduļu ēkas salikšanas process aizņem tikai 1-2 dienas, jo moduļu ēka tiek maksimāli pabeigta jau rūpnīcā.
2. Iespēja ēku pārvietot vai pilnveidot jebkurā laikā
Pateicoties koka karkasa moduļu ražošanas priekšrocībām, ēka ir pilnveidojama vai pārvietojama jebkurā laikā un uz jebkuru vietu! Vēlies ēkai otro stāvu? Pārvācies dzīvot citur? Dažu dienu laikā īstenosim jebkuru jūsu vēlmi.
3. Izturīgas visos laikapstākļos
Moduļu ēkas ražošanā izmantots līdz šim izturīgākais kokmateriāls – termokoks, kas gan iekšējo, gan ārējo apdari pasargā no dažādiem laikapstākļiem un nodrošina ēkas siltumu jebkurā gadalaikā.

Koka karkasa moduļu mājas ir viens no efektīvākajiem risinājumiem tieši lēto izmaksu dēļ. Scandihouse piedāvā moduļu ēkas izbūvi no 700 EUR par vienu kvadrātmetru.

Vēlies sev ilgmūžīgu nākotnes mājokli, ko jebkurā laikā iespējams pilnveidot un pat pārvietot uz citu zemes gabalu? Sazinies ar mums!

Piesakies konsultācijai šeit!