Koka karkasa paneļu mājas

Koka karkasa paneļu mājas – labākais risinājums mājai uz patstāvīgiem pamatiem!
Tā ir garantēta ilgmūžība, augsta energoefektivitāte un plašas dizaina iespējas Tavai sapņu mājai no pamatu izbūves darbiem līdz pat dārza apzaļumošanai.

Ātrs tapšanas process
Koka karkasa paneļu mājas pamatā ir gatavas koka konstrukcijas jeb elementi, kas tiek ražoti atbilstoši mājas plānojumam. Kad tiek izgatavoti izmēriem un lietošanas funkcijām atbilstoši koka karkasa paneļi, tie tiek nogādāti līdz vēlamajai vietai un uz vietas savienoti kopā vienā konstrukcijā. Paneļu uzstādīšanas laiks parasti ir līdz divām nedēļām.
Koka karkasa paneļu mājai nepieciešams veikt gan iekšējo, gan ārējo apdari. Tieši šī iemesla dēļ, starpsienas mājas būvniecības procesā tiek piepildītas ar augstas kvalitātes siltumizolāciju. Starpsienas kļūst biezākas, līdz ar to tās nodrošina siltumatdevi uzreiz.

Viegli pielāgot arī nākotnē
Mājas dizains ir atkarīgs no klienta vēlmēm – tās apdari iespējams apšūt ar jebkāda veida materiālu. Lieliskā iespēja ļauj divām pilnīgi vienādi uzbūvētām mājām izskatīties pilnīgi atšķirīgi.
Ja laika gaitā rodas nepieciešamība māju palielināt – ar paneļu māju tas ir iespējams bez liekas piepūles.
Koka karkasa paneļu mājas būvniecībai pieejamas no 40 m2 līdz pat vēlamajam lielumam.
Pateicoties koka karkasa paneļu praktiskumam un skandināvu tehnoloģijai, ēkas ražošana un nogādāšana klientam aizņem vien 6 – 10 nedēļas.

Kāpēc izvēlēties koka karkasa paneļu māju?

1. Lieliska siltumizolācija
Vai zināji, ka koka karkasa mājas gan ziemā, gan vasarā var saglabāt tik pat daudz siltuma, kā bieza ķieģeļu māja?
2. Pievilcīgs un individuāls dizains
Katra mūsu izveidotā māja ir atšķirīga, vizuāli pievilcīga un eleganta, jo tiek būvēta pēc klienta individuāla pasūtījuma, vēlmēm un vajadzībām!
3. Salīdzinoši lētas izmaksas
Salīdzinot ar citām māju būvēšanas tehnikām, skandināvu tehnoloģija ļauj uzbūvēt māju ar daudz lētākām izmaksām un daudz ātrākā laika periodā!

No idejas līdz gatavai ēkai – tikai divi mēneši!
Scandihouse strādā ar individuālu un unikālu pieeju, iesakot labākos speciālistus un materiālus, lai ikviena Scndihouse uzbūvētā ēka kalpotu mūžīgi!

Piesakies konsultācijai šeit!