Komunikāciju izbūve

Neviena māja nevar pilnvērtīgi funkcionēt bez komunikācijas – bez elektrības, ūdens vai kanalizācijas, tādēļ mājas uzstādīšanas cenā, pēc jūsu vēlmēm un vajadzībām, iekļausim arī komunikāciju izbūvi!

Piedāvājam:

1. Elektrības ievilkšanu
2. Ūdensvada uzstādīšanu
3. Kanalizācijas uzstādīšanu
4. Apzaļumošanu

Viena no svarīgākajām lietām, būvējot ēku, kas paredzēta apdzīvošanai, ir elektrības, ūdensvada un kanalizācijas uzstādīšana.

Elektroenerģijas pieslēgšana
Lai elektrības ievilkšana ēkā būtu veiksmīga, pirms mājas būvniecības uzsākšanas ir nepieciešams sazināties ar attiecīgo iestādi, piemēram, AS “Sadales Tīkls”, lai noskaidrotu, vai izvēlētajā zemes gabalā, kur ir paredzēts būvēt ēku, ir vai nav iespējams elektrības pieslēgums. Ja šādas pieslēguma vietas neeksistē, tad attiecīgā iestāde šo pieslēgumu izbūvēs. Pēc elektroenerģijas pieslēguma ierīkošanas, ne mazāk nozīmīgi ir izvēlēties elektroenerģijas pakalpojuma sniedzēju, kas spēs nodrošināt nepieciešamo strāvas stiprumu.

Ūdensvadu un kanalizācijas vadu ierīkošana
Savukārt, lai tiktu uzstādīti ūdensvadi un kanalizācija, ir jāzina, kurās vietās ēkā būs nepieciešami ūdensvadi un kanalizācijas izvadi. Tālāk jau santehnikas iekārtas, kā izlietnes, tualetes podi, maisītāji u.c. uzstādīšana, tiek nodota santehnikas speciālistam, kuram ir sertifikāts, vai personai, kas pārbauda speciālista darbu.

Apzaļumošanas darbi
Apzaļumošana ir ēkas ārējās teritorijas labiekārtošana, kuras galvenie elementi ir celiņu un taku izveidošana, zālienu iekopšana, dažādu augu, tajā skaitā arī mauriņu, koku, krūmu un puķu dobju stādīšana, kā arī dekoratīvo elementu izveide, kā baseini, dīķi un strūklakas. Pēc nepieciešamības, varam piedāvāt veikt arī zemes seguma izlīdzināšanas darbus. Tāpat pie apzaļumošanas darbu pakalpojumiem varam minēt dažādu ierīču, piemēram, laistīšanas sistēmu, ierīkošanu un uzstādīšanu, kas atvieglos dārza kopšanas darbus nākotnē.

Mājās neierīkojam kabeļus, interneta vadus, u.c. ar komunikācijām svarīgus procesus.

Neatkarīgi no tā, vai tās ir koka moduļu vai paneļu ēkas, atradīsim efektīvāko katras komunikācijas risinājumu!

Sazinies ar mums šeit!