Par uzņēmumu

SCANDIHOUSE.LV

SKANDINĀVU KVALITĀTES KOKA KARKASA MĀJAS

Scandihouse – tā ir kvalitāte, precizitāte un ilgtspējība katrā mājas būvniecības procesā!

Ar daudzu gadu pieredzi skandināvu tipa māju ražošanā un uzstādīšanā, spējam katram klientam piedāvāt augstākās kvalitātes un ilgmūžības garantiju ikvienam no mūsu ražojumiem. Katrs mājas panelis, modulis vai karkass tiek ražots pēc pārbaudītas skandināvu tehnoloģijas ar sertificētiem materiāliem, kas atbilst ES prasībām. Personalizēta pieeja katram klientam, kā arī uzticami sadarbības partneri mums dod iespēju piepildīt pat visneparastākās vēlmes un idejas.

Apvienojumā ar individuālu, profesionālu un pārdomātu pieeju katram klientam, spējam izveidot unikālas un līdz šim Latvijā un citviet pasaulē neredzētas ēkas. Ikvienam projektam, nepieciešamības gadījumā piesaistām tikai labākos nozaru speciālistus, ar kuru palīdzību būtu iespēja izprast un izpildīt klienta vēlmes, lai gala rezultātā iegūtu māju, kurā klients jūtas kā mājās!

Ikdienas darbā sadarbojamies ar vairākām valstīm Eiropā – Norvēģiju, Zviedriju, Spāniju un Igauniju. Mūsu pakalpojumi ir ātri un ērti pieejami jebkurā gada laikā, jo koka karkasa mājas ir viegli montējamas un izjaucamas. Tas nozīmē, ka pat ziemas laikā ir iespējams ātri nogādāt pasūtīto paneļu vai moduļu māju uz klienta izvēlēto zemesgabalu.

Lai uzsāktu ikvienas mājas ražošanu, nepieciešams izzināt, kādas ir klientu vēlmes un citus nepieciešamos aspektus. Vienas ēkas ražošanai ir nepieciešamas aptuveni sešas līdz desmit nedēļas, atkarībā no projekta lieluma. Moduļu mājas uzstādīšanai nepieciešamas aptuveni viena līdz divas dienas, bet karkasu mājai uzstādīšanas darbi var aizņemt aptuveni divas nedēļas. Pateicoties mūsu ražoto māju konstrukciju īpatnībām, uzstādīšanas darbi ir ātri un jau neilgi pēc pasūtījuma veikšanas, jaunais mājoklis ir gatavs sagaidīt savus iemītniekus.

Kāpēc izvēlēties Scandihouse?

  • SPĒJAM PIELĀGOTIES JEBKURA KLIENTA VĒLMĒM
  • NODROŠINĀM AUGSTĀKO KVALITĀTI
  • STRĀDĀJAM ĀTRI UN PROFESIONĀLI
  • PROJEKTĒŠANAS DARBOS PIESAISTĀM LABĀKOS SPECIĀLISTUS
  • KOKA KARKASA MĀJĀM PIEŠĶIRAM GARANTIJU 5 GADI
  • MĀJU RAŽOŠANĀ IZMANTOJAM SERTIFICĒTUS UN EKOLOĢISKUS MATERIĀLUS
Vai ieintriģējām? Izvēlies Scandihouse piedāvātos pakalpojumus un tiec pie jaunā mājokļa atslēgām jau pāris nedēļu laikā!